SZANTOWE ŚPIEWANKI NAD ODRĄ

Plakat prezentuje plastyczny obraz nabrzeża przy Wałach Chrobrego. W górnym prawym rogu widać Zamek Książąt Pomorskich, nieco w lewo widoczna jest wieża bazyliki św. Jakuba. Centralna część obrazka to nabrzeże nad Odrą, autor dodał akcent muzyczny w postaci stojących przy ulicznych latarniach dużych gitar klasycznych. Po lewej stronie plakatu widoczna jest przeprawa pontonowa dla pieszych, jaka była stworzona podczas Zlotu Wielkich Żaglowców w 2013 roku, nieco powyżej widać podświetlony Most Długi.
Na plakacie, po środku, znajduje się tekst informacyjny: Szczecińska Grupa Nieformalna zaprasza na Szantowe Śpiewanki nad Odrą. Piątek, 14.06.2024 r. godz. 17.30 Bulwar Piastowski, przy KUTER.szczecin.pl
W górnym lewym rogu znajduje się logo programu mikrodotacje, Sektro3Szczecin oraz Miasta Szczecin z informacją: Współfinansowane ze środków Miasta Szczecin. W dolnym lewym rogu plakatu wymienieni są partnerzy wydarzenia: KUTER.szczecin.pl oraz IGA'cki Band czyli Szczecińska Akademia Szantowa

Lubisz śpiewać? Grasz na jakimś instrumencie? Chcesz poznać lub znasz i lubisz muzykę żeglarską i szanty? Jeśli choć na jedno pytanie Twoja odpowiesz jest na „TAK”, to mamy dla Ciebie świetną propozycję: SZANTOWE ŚPIEWANKI NAD ODRĄ!

Zapraszamy do wspólnego muzykowania i śpiewania szczecinianki i szczecinian, dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów w ramach projektu SZANTOWE ŚPIEWANKI NAD ODRĄ już 14 czerwca 2024 r. o godz. 17:30 na Bulwar Piastowski, przy KUTER.szczecin.pl

Muzyka i Odra łączą mieszkańców Szczecina. Chcemy przedstawić muzykę i kulturę żeglarską, aby bliżej poznać morski, żeglarski i portowy charakter naszego Miasta. Jeśli muzykujesz – weź ze sobą instrument, na którym lubisz grać. Przygotowaliśmy dla Ciebie śpiewnik online z tekstami i akordami popularnych piosenek, takich jak „Gdzie ta keja”, „10 w skali Beauforta”, „Serwus, Panie Chief” czy „Morskie opowieści” i wiele innych. Dzięki temu będziemy mogli razem pośpiewać.

Każdy, kto będzie chciał zagrać na przyniesionym przez siebie instrumencie lub zaśpiewać, będzie miał taką możliwość. Dla chętnych przygotowaliśmy “mikrofon dla każdego”. To może to być Twój muzyczny / wokalny debiut! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

SZANTOWE ŚPIEWANKI NAD ODRĄ to projekt realizowany przez Szczecińską Grupę Nieformalną w ramach projektu mikroDOTACJE 2024.

Współfinansowane ze środków Miasta Szczecin.

Partnerami wydarzenia są KUTER.szczecin.pl oraz stowarzyszenie zwykłe IGA’cki Band czyli Szczecińska Akademia Szantowa.

mikrodotacje2024 #SzczecinFloatingGarden #SEKTOR3SZCZECIN #GramyNadOdrą