IGA’cki Band wkrótce rozpocznie prace nad swoją pierwszą płytą, dostępną za darmo on-line!

Od kilku lat zespół IGA'cki Band tworzy autorskie piosenki z nurtu muzyki żeglarskiej i turystycznej. Jesienią będzie można jej posłuchać on-line i to za darmo. kliknij w link aby czytać więcej IGA’cki Band wkrótce rozpocznie prace nad swoją pierwszą płytą, dostępną za darmo on-line!

Pandemia ograniczyła wiele działań, nie oszczędziła też naszych przyjaciół z zespołu IGA’cki Band, którzy musieli odwołać swoje zaplanowane koncerty.

Okazuje się jednak, że nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło: Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (KARRSA) umożliwiła zmianę zakresu niewykonalnego w obecnych warunkach projektu “W MUZYCZNY REJS Z IGA’cki Band”. Dzięki temu zamiast cyklu koncertów zostanie nagrana płyta z piosenkami w wykonaniu IGA’cki Band właśnie, do tego ich autorstwa!

Aby wypełnić pierwotny cel dostępności wyników projektu oraz zachować grupę docelową (wymogi konieczne i nienaruszalne), KARRSA zgodziła się na nagranie wirtualnej płyty. Będzie ona bezpłatnie dostępna na naszej stronie, dzięki czemu każdy mieszkaniec województwa Zachodniopomorskiego, zgodnie z ideą i regulaminem programu SPOŁECZNIK 2019-2021, będzie mógł jej wysłuchać. Poza utworami muzycznymi udostępnione zostaną teksty nagranych piosenek wraz z chwytami gitarowymi, aby każdy mógł sam zagrać utwory z płyty.

Trwają prace nad jej tytułem, a wynik studyjnej pracy zespołu i zaprzyjaźnionych muzyków, którzy będą uczestniczyć w sesjach nagraniowych poznamy najpóźniej jesienią.